ΕΠΣ Φλώρινας - λογότυπο

Αποτελέσματα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας (Α1′, Α’, Β’ Κατηγορία) – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Α1′ Κατηγορία

(15η Αγωνιστική – 27 & 28/1/2018)

ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤ.
ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 0 : 1
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 0 : 1
ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 6 : 0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 0 : 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 0 : 4
ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 0 : 4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 45
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 39
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 34
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 28
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 26
ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 19
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 19
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 11
ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 11
ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 9
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 8
ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 4

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ


Α’ Κατηγορία

(14η Αγωνιστική – 27 & 28/1/2018)

ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤ.
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ 1 : 1
ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ 0 : 5
Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ 2 : 6
ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ 3 : 0 (α.α.)

ΡΕΠΟ Ο ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 27
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ 26
ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ 23
ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ 21
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ 21
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ 20
Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ 12
ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 7
ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ 4

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ

ΡΕΠΟ Ο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ


Β’ Κατηγορία

(11η Αγωνιστική – 27 & 28/1/2018)

ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤ.
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 8 : 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ. ΚΛΕΙΝΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ αναβλ.
Α.Σ. Α.ΥΔΡΟΥΣΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ αναβλ.
ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ 3 : 0 (α.α.)

Οι αγώνες ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ. ΚΛΕΙΝΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ και Α.Σ. Α.ΥΔΡΟΥΣΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ αναβλήθηκαν λόγω ακαταλληλότητας των γηπέδων.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ 23
ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ 18
Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ 17
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ 14
ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ 10
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ 9
ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 6

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ. ΚΛΕΙΝΩΝ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Α.Σ. Α.ΥΔΡΟΥΣΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ
ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ

ΠΗΓΗ: ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ


Διαφήμιση - ΗΧΩ Φλώρινας Ramona Pizza - 2